dres ac milan 10 minut a výsledek opět visí na vlásku. Japonsko

dres ac milan  10 minut a výsledek opět visí na vlásku. Japonsko v tomto druhém poločase vypadalo mnohem lépe a to ve spojení s dvojicí změn v útoku způsobilo v obraně Senegalu mnoho zmatků. Byl to fantastický zápas všude kolem, i když se zdá, že je stále lepší a lepší, jak se přibližujeme k jeho závěru.

78 minut: OKAMŽITÝ DOPAD PRO KEISUKE HONDA A TO ¡¯ JE TEĎ 2-2! šílený tahanice v pokutovém území končí náhradní rozbíjet to kolem Khadim n ¡¯ diaye v Senegal cíl! Osako dráždí centr, s nímž se brankář vypořádá, ale klepne do Saneho a způsobí zmatek. Inui krmí míč podruhé, a zatímco Shinji Okazaki nebyl schopen dostat se na jeho konec, Keisuke Honda se postaral o to, aby ho umístil na zadní tyč!

77 minut: pouze dva africké národy kdy vyhrály oba své úvodní dva zápasy na turnaji světového poháru ¨ c Kamerun v roce 1990 a Nigérie v roce 1998.

75 minut: Genki Haraguchi je vyřazen z druhého japonského střídání, útočník Shinji Okazaki nastupuje na jeho místo v útočném a útočném střídání.

74 minut: Keisuke Honda ¡¯ s prvním příspěvkem je roh převzatý zleva. Míč zůstává nevyzvednutý a Osako pile se snaží ze šesti yardů vystřelit z těla Salifa Sanea pryč od brány. Japonsko se okamžitě odvolá k trestu, ale záznamy ukazují, že obránce měl ruku připojenou k tělu ¨ c dobrý žádný hovor.

72 minut: Bezprostředně po vstřelené brance Japonsko poprvé fotbalové dresy pro děti s vlastním potiskem střídá v zápase – útočná změna, při které do zápasu vstoupí Keisuke Honda místo Shinjiho Kagawy.