Excelentní Eriksen. Hattrickem zařídil MS a ocenil učitele Bergkampa

Napřed se trefil ve 32. minutě: na kraji šestnáctky vypálil z první pravačkou a jeho technická střela se otřela o břevno – 2:1, Dánové otočili zápas.
Pak dostal balon kousek před vápnem, zpracoval si ho, zkrátil krok a levačkou zamířil přesně k tyči. Po hodině hry dodal hostům klid brankou na 3:1. „Nejtechničtější střela, ze všech nejpovedenější,“ pravil Eriksen.
O deset minut později využil hrubky Stephena Warda a nekompromisní dělovkou zvýšil dánský náskok. Barážová odveta byla one-man show rodáka z Middelfartu.
„Excelentní Eriksen,“ napsal na Twitter bývalý anglický reprezentant a dnes moderátor Gary Lineker. „Christian byl fantastický,“ doplnil ho dánský trenér Hareide. „S míčem je vždy neuvěřitelný, ale také tvrdě bojuje pro tým a všechny inspiruje. On rozhodl naši baráž s Irskem.“
Nerozhodl však pouze baráž, Eriksenovi vyšla celá kvalifikace. V reprezentačním dresu už dal 21 gólů, jedenáct z nich nastřílel právě během bojů o mistrovství světa, které v roce 2018 hostí Rusko. Na další tři branky přihrál.
Podrobné informace získáte zde:Fotbalové Dresy Levně.