neymar dres Záložník Socceroos Tom Rogic vstřelil svůj první gól

neymar dres Záložník Socceroos Tom Rogic vstřelil svůj první gól od prosince, když Celtic doháněl k velkému vítězství ve skotské Premiership a přiblížil se sezóně bez porážky.

Rogic vstřelil druhý gól Celticu na 5:0 s Partickem Thistleem, přičemž 24letý Australan ve 26. minutě odvrátil centr Leigha Griffithse do sítě.

Tvůrce hry zahájil třetí po sobě jdoucí zápas v Premiership a dokončil 90 minut, zatímco kolega Aussie Ryan Edwards nastoupil o poločase za Particka.

Tipy redaktorů Messi může posunout pomalý start PSG za sebe s hlavní rolí proti Realu Madrid „Uvidí, kdo jsme!“ – Cancelo, Dias, Bernardo a Ederson se vracejí do Benfica-Sporting rivalita s Man City Změna pozice a rozhovory s Rangnickem – Jak Sancho našel svou formu na Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Stane se bývalý muž z Man City Wonderkid „novým Sanchem“ “ v Dortmundu?
Tom Rogic byl nadšený, že je zpátky

Rogic se propracoval po zranění nohy, kvůli kterému vynechal všechny zápasy v lednu, únoru a březnu.

Tým Brendana Rodgerse nasbíral ve svých 37 zápasech neuvěřitelných 103 bodů, což je nejvyšší výsledek v sezóně Celtic Martina O’Neilla v sezóně 2001-02.

Rogic až do dubna

Jsou také jen jeden zápas od toho, aby dokončili neporaženou sezónu a stali se skotskou verzí ‚Invincibles‘.

Celtic tento víkend v poslední den sezóny hostí Hearts a dětské dresy na fotbal ve finále Skotského poháru 27. května se střetne také s Aberdeenem.